Детски ранец

450.00 ден

Детски ранец

Шифра 3658

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3658 Ознаки:

Опис

Детски ранци во повеќе бои

Едноставни и лесни, со повеќе прегради