Подвижна столица – хранилка за бебиња

4,490.00 ден

Подвижна столица – хранилка за бебиња

Шифра 4253

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 4253 Ознаки:

Опис

Практична висока столица – хранилка за бебиња со безбедносни ремени

Широк отстранлив послужавник за хранење

Лесно преклопување кое стои исправено и е лесно за складирање

Послужавникот се отстранува и е лесно за чистење и одржување

Практчен потпирач за нозе

Целата столица лесно се движи со помош на тркалца

Димензии: 63 X 50 X 90 cm