Дубак за деца

1,990.00 ден

Дубак за деца

Шифра 3613

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3613 Ознаки:

Опис

Дубак за деца со 3 степени на висина

Предна маса со играчки за активности за развој на децата

Фиксно седиште кое на детето му дава потпора од три страни

Наменето за деца од 3 – 18 месеци