Машинка за бричење Kemei rscw-5600

620.00 ден

Машинка за бричење Kemei rscw-5600

Шифра 3395

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3395 Ознаки:

Опис

Мала и пренослива машинка за бричење Kemei rscw-5600

Елегантен и модерен дизајн, квалитетна израбтка

Мрежа со ножеви од нерѓосувачки челик прекриена со легура од сребро и мотор за ротација со голема брзина

Дополнителен секач за обликување на брадата

Работи на батерии или се полни

Димензии: 10 x 5.5 x 2.2