Машинка за бричење – Gemei GM-7111

690.00 ден

Машинка за бричење – Gemei GM-7111

Шифра 4749

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4749 Ознаки:

Опис

Електричната машина за бричење Gemei GM-7111 има удобен систем за тројно бричење кој непречено ги следи сите контури на лицето и го прави процесот на бричење поефикасен. Водоотпорен и лесен за чистење по бричење под чешмата. Практичен за употреба благодарение на неговиот ергономски дизајн. Тивко за употреба.

Карактеристики:

Тип: ротационен
Број на глави за бричење и фолии за бричење: 3 некорозивни глави
Тип на бричење: сув
Ножеви/мрежи: челик
Индикатор за полнење: LED
Напојување: мрежа / батерија
Време на полнење: 8-12 часа
Време на задржување на полнење: до 10 дена
Ниво на бучава: ниско
Ниво на вибрации: ниско
Преграда за ослободување влакна: да
Тежина: 395 грама