Преклоплива кутија за накит

700.00 ден

Преклоплива кутија за накит

Шифра 3796

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Лесно за сортирање и собирање, оваа кутија за накит со држач за ѓердан има 153 дупчиња за обетки, 21 отвор за ѓердан и 3 слотови во форма на буквата У, екстра големо складиште за накит. Акрилната кутија за накит со висок пренос е доволно проѕирна за лесно да го пронајдете накитот.
Спречете ја прашината да навлезе во организаторот на обетката и ланчето, така што нема потреба да се грижите за заплеткување и оксидација на накитот. Ова го прави најдобриот избор за чување ѓердани, прстени, приврзоци, обетки, дијаманти, кристали, килибар, агат и жад.
Кутијата за накит со огледало е погодна за жените однапред да го проверат својот изглед кога присуствуваат на социјални активности и секојдневно носење, за да можете да блеснете со самодоверба и мода.
Ставањето на секаков вид накит во кутијата за преклопување го штити секој скапоцен накит независно. Преклопливата форма е погодна за патување и носење.
Барате совршен подарок за родендени, годишнини, свадби или празници? Оваа магична кутија за накит ќе донесе изненадувања за пријателите, сопругите, сестрите, мајките и бабите на која било возраст. Тоа ќе биде совршен подарок за живот.

Димензии: 11.5 x 23.5 x 6.5 cm