Организер за козметика со огледало

870.00 ден

Организер за козметика со огледало

Шифра 3237

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 3237 Ознаки:

Опис

Организерот содржи:

16 отворени прегради – ќелии

3 фиоки

Димензии 24 x 15 x 11

Огледало кое ротира за 180 степени

Изработен од високо квалитетна пластика