Ротирачка кутија за накит

490.00 ден

Ротирачка кутија за накит

Шифра 4810

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4810 Ознака:

Опис

Кутија за накит со 4 посебни мини полици за чување на вашите обетки, прстени, нараквици и останат накит

На врвот од кутијата во капакот има вградено огледало

Со едноставно ротирање на врвот на кутијата се отвораат полиците

Димензии: 11×11 cm и висина 12 cm, длабочина на полица 2.8 cm