Бормашина – хилта 1100W – Iskra ED1100

5,490.00 ден

Бормашина – хилта 1100W – Iskra ED1100

Шифра 4532

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

• 230-240V~50Hz
• Јачина: 1100W
• брзина во празен од:
– 1. брзина: 0-1000 min-1
– 2. брзина: 0-2000 min-1
• футер глава: Ø 1,5 – 16 mm
• Променлива брзина
• 2 насоки на вртење
• Додатна рачка
• Мерач на длабочина
• Должина на кабел: 1,8m
• Димензии (mm): 440 x 93 x 240
• Нето тежина: 3,1 kg
• Бруто тежина: 3,2 kg

• Гаранција 24 месеци