Попуст!

IP Wi-Fi Камера во сијалица

Original price was: 1,390.00 ден.Current price is: 1,190.00 ден.

IP Wi-Fi Камера во сијалица

Шифра 2039

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2039 Ознаки:

Опис

Камерата може да снима како сфера, но може да се подели и на два или четири дела

Аудио снимање

Можност за пристап преку интернет од било каде

Работи и како сијалица

Има слот за SD микро картичка до 32 ГБ