Попуст!

WiFi IP – PTZ надворешна камера

Original price was: 2,190.00 ден.Current price is: 1,890.00 ден.

WiFi IP – PTZ надворешна камера

Шифра 2053

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2053 Ознаки:

Опис

WiFi IP – PTZ надворешна камера со вградено IR светло за ноќно гледање и снимање