Видео бебе монитор

3,700.00 ден

Видео бебе монитор

Шифра 3778

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Видео бебе монитор VB-601

Двонасочна комуникација со вашето бебе преку звучник и микрофон

Дигитална видео камера за дневно и ноќно снимање и надзор

Дигитален термометар со кој можете постојано да ја следите температурата на вашето бебе

Вградени 8 приспивни песни

2 инчи дисплеј на кој го гледате детето

Подршка на повеќе јазици: Англиски, француски, Шпански, Италијански, Германски

Максимална оддалеченост меѓу приемникот и предавателот 260 метри на отворено и 50 метри во затворен простор

Контрола на јачина на звук

Аларм за слаба батерија

Издржливост на батерија 10 часа

Димензии:13 x 6 x 3 cm