Ендоскопска камера – должина 2 m

490.00 ден

Ендоскопска камера – должина 2 m

Шифра 3297

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3297 Ознаки:

Опис

Ендоскопска камера која се поврзува со вашиот мобилен телефон или компјутер преку УСБ кабел

Преку апликација на вашиот мобилен телефон можете да набљудувате тешко достапни места, внатрешност на предмети, проверка на водоводни цефки, пукнатини, внатрешност на мотор и сл.

Вградено лед светло на врвот на камерата за полесно набљудување

Должина на кабел 2 m

Ширина на камерата – објективот 6 mm