Базен Bestway – 305 x 76 cm

4,500.00 ден

Базен Bestway – 305 x 76 cm

Шифра 3635

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3635 Ознаки:

Опис

Овој базен на надувување Bestway fast set има дијаметар од 305 cm и висина од 76 cm.

Изработен од високо отпорен троен слој од ПВЦ, тоа е идеално решение за секој што бара траен и сигурен производ по прифатлива цена.

Во жешките летни денови, овој базен ќе ви овозможи часови забава и релаксација во вашата градина за деца и возрасни.

Димензии: 305 cm x 76 cm

Капацитет 3640 L

Без пумпа