Базен Intex – 305 x 183 x 56 cm

3,690.00 ден

Базен Intex – 305 x 183 x 56 cm

Шифра 4366

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4366 Ознаки:

Опис

Забавувајте се ова лето со семејниот базен Intex Swim Center™! Широките странични ѕидови овозможуваат максимален простор за играње, а трите воздушни комори, секоја со комбиниран вентил, го прават надувувањето и дефлацијата лесно. Вашето семејство и пријателите можат да се разладат и да уживаат во овој забавен базен, цело лето!

Изграден со 3 воздушни комори со комбинирани вентили за брзо надувување и дефлација
Приближна надуена големина: 305 x 183 x 56 cm
Возраст: 6+ години
Вклучен е лепенка за поправка