Софа Intex – 203 x 91 x 109 cm

5,990.00 ден

Софа Intex – 203 x 91 x 109 cm

Шифра 4359

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4359 Ознаки:

Опис

Воздушен тросед кој нуди достапно и удобно решение за спиење за секој дом. Брзо и лесно за надувување, оваа софа практично се извлекува во кревет за спиење на две лица. Неговата преносливост го прави идеален за патување. Кадифената мека површина обезбедува дополнителна удобност, совршена за седење или спиење. Тежинскиот капацитет е 220 килограми. Приближното време на инфлација е 6 минути.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:  Да се чува подалеку од оган.
Јаглен сива кадифена површина
Вклучува вентил 2-во-1 со екстра широки отвори за брзо надувување и отпуштање
3 вентили за брзо надувување и дефлација
Удобен потпирач за грб и потпирач за раце
Компактно се превиткува за складирање
Приближно време на инфлација: 6 минути

Димензии: 203 x 91 x 109 cm за седење

203 x 66 x 230 cm за лежење