Душек Intex – 203 x 182 x 25 cm

2,490.00 ден

Душек Dura Beam Standard – 203 x 182 x 25 cm

Шифра 4360

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категории , SKU: 4360 Ознаки:

Опис

Димензии: 182 cm x 203 cm x 25 cm

Fiber-tech технологија

Подобрена удобност и стабилност

Широки отвори за брзо надувувањеи испумпување

Идеални за домашна и надворешна употреба

Производител: Intex

Со душекот следува и рачна пумпа