Душек Intex – 157 x 88 x 18 cm

1,190.00 ден

Душек Cozy kidz airbed – 157 x 88 x 18 cm

Шифра 3619

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3619 Ознаки:

Опис

Димензии: 157 cm x 88 cm x 18 cm

Fiber-tech технологија

Подобрена удобност и стабилност

Широки отвори за брзо надувувањеи испумпување

Идеални за домашна и надворешна употреба

Производител: Intex