Фотеља на надувување за во вода

Фотеља на надувување за во вода

Шифра 4332

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Категорија SKU: 4332 Ознаки:

Опис

Контролирајте ја вашата седечка или лежечка положба брзо и лесно. Две групи ремени ви овозможуваат удобно да се поставите без разлика на вашата големина. Без разлика дали седите исправено или целосно навалени, ќе почувствувате полупотопена пловност за да ве лади цел ден
Направен од квалитетен материјал за брзо сушење со надградени засилени шевови на ремените. Страничните краци и потпирачот за глава имаат интегрирани меури на надувување изработени од силен винил.
Страничните раце и потпирачот за глава имаат интегрирани надувувачки меури направени од тежок винил за да обезбедат поддршка за грбот и рацете за целодневна релаксација во базенот, лебдење по езерото или лебдење по реката. Во оваа пловечка позиција, секогаш ќе бидете полупотопени за да може лесно да се ладите под жешкото летно сонце
Седиштето флексибилниот долен потпирач за грб овозможуваат столчето да се собира по потреба за лесна употреба во движење.Едноставно издишете ги воздушните меури и спакувајте го столчето во багажот.

Достапно во сина, зелена и црвена боја

Максимална издржливост до 150 кг

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Зелена, Црвена