Базен ракче – Intex 183 x 51 cm

2,790.00 ден

Базен ракче – Intex 183 x 51 cm

Шифра 4365

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4365 Ознаки:

Опис

Базенот Intex Crab Easy Set е одличен начин да ги одржувате вашите деца ладни во топол летен ден. Едноставно раширете го на рамна земја, надујте го горниот прстен, наполнете го базенот со вода и уживајте во забавата што ја носи овој Crab Easy Set.

Изработен со 3-слоен материјал отпорен на пробивање
Длабочина на вода 40 инчи
Приближна големина на поставување: 183 x 51 cm
Подготвен за вода за околу 10 минути
Возраст одделение 3+