Базен палма – Intex 102 x 86 cm

1,490.00 ден

Базен палма – Intex 102 x 86 cm

Шифра 4401

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4401 Ознаки:

Опис

Базенче Intex наменето за деца од 1-3 год.

Доволно простор и реквизити – животни  за да децата си играат во него

Димензии 102 x 86 cm

Вграден покрив кој ги штити децата од сончевите УВ зраци