Попуст!

Базен Bestway – 183 x 51 cm

Original price was: 1,990.00 ден.Current price is: 1,690.00 ден.

Базен Bestway – 183 x 51 cm

Шифра 4344

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4344 Ознаки:

Опис

Овој базен на надувување Bestway fast set има дијаметар од 183 cm и висина од 51 cm.

Изработен од високо отпорен троен слој од ПВЦ, тоа е идеално решение за секој што бара траен и сигурен производ по прифатлива цена.

Во жешките летни денови, овој базен ќе ви овозможи часови забава и релаксација во вашата градина за деца и возрасни.

Димензии: 183 cm x 51 cm

Капацитет 940 L

Без пумпа