Колор душек – Intex 183 x 69 cm

490.00 ден

Колор душек – Intex 183 x 69 cm

Шифра 4402

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4402 Ознаки:

Опис

Душек Intex во повеќе бои со димензии 183 x 69 cm

Овој душек ви овозможува комплетна релаксација покрај базен, на плажа или во вода

Уникатен дизајн со воздушни комори, стабилен додека сте на површина на вода, со вградена потпора за глава во вид на перница

Идеално оптеретување до 120 kg

Дополнителни информации

Одберете боја

Зелена, Жолта, Розе