Душек Intex River run – 130 x 126 x 30 cm

1,990.00 ден

Душек за на вода – Intex River run

Шифра 3620

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3620 Ознаки:

Опис

Дизајниран за една возрасна личност

Безбедносен воздушен вентил и двојни шавови

Интегриран потпирач за грб

Воздушни комори за стабилност и удобност

Мрежест долен дел

Димензии: 130 x 126 x 30 cm