Попуст!

Душек Intex – 203 x 152 x 25 cm

Original price was: 2,290.00 ден.Current price is: 1,890.00 ден.

Душек Dura Beam Standard – 203 x 152 x 25 cm

Шифра 3618

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категории , SKU: 3618 Ознаки:

Опис

Димензии: 152 cm x 203 cm x 25 cm

Fiber-tech технологија

Подобрена удобност и стабилност

Широки отвори за брзо надувувањеи испумпување

Идеални за домашна и надворешна употреба

Производител: Intex