Базен ананас – Intex 102 x 94 cm

1,790.00 ден

Базен ананас – Intex 102 x 94 cm

Шифра 4367

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4367 Ознаки:

Опис

Базенот за бебиња Intex Pineapple е совршен за уживање во водата и прскање наоколу во топол летен ден.

Приближна надуена големина 102 x 94 cm
Изграден со издржлив винил
Се одликува со мек под на надувување
Доаѓа со вграден штитник за сонце
Возраст 1-3