Соларен куќен број

590.00 ден

Соларен куќен број

Шифра 4233

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4233 Ознаки:

Опис

Соларна светилка во која се поставува бројот на вашиот дом

Изработена од нерѓосувачки челик и пластика

Големина 20 x 18 x 3 cm

Светлосен панел 15 x 9 cm

Време на полнење 5-7 часа

Време на работа 6-8 часа