Хамок лулашка со метална конструкција

3,190.00 ден

Хамок лулашка со метална конструкција

Шифра 4791

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4791 Ознаки:

Опис

Хамок лулашка со метална констукција со максимална издржливост до 100 kg.

Мека и удобна перница за седење со потпора за грбот за удобно читање, уживање во чаша чај и едноставно опуштање по напорниот ден.

Идеална место за рекреација и за забава на вашите деца користејќи ја како лулашка

Димензии:85 x 85 cm, висина 160 cm

Димензии на перничето за седење: 60 x 45 cm, висина на потпората за грб 55 cm

Достапна во црно-бела, розе и шарена боја

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Црно-бела, Розе, Шарена