Радио приемник RX-143

550.00 ден

Радио приемник RX-143

Шифра 3383

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3383 Ознаки:

Опис

Радио приемник со вграден слот за мемориска картичка, УСБ порта

Се полни преку полнач за било кој мобилен телефон