Камперска ламба

790.00 ден

Камперска ламба

Шифра 3303

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Камперска ламба со вградено ротационо лед светло во боја

Вграден звучник преку кој може да ја слушате вашата омилена музика

Се поврзува преку bluetooth со вашиот мобилен телефон.

Батериска светилка за осветлување на далеку

Вградена батерија која се полни преку наменски кабел во пакувањето

Амбиентална лед бела светилка

УСБ приклучок