Торба за пазарење со тркалца

770.00 ден

Торба за пазарење со тркалца

Шифра 3718

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Торба за пазарење со тркалца

Достапна во сина, црвена, кафеава и црна боја

Ергономска рачка

Капацитет 40 литри

Максимална тежина 25 кг