Слушалки Fold J-03

420.00 ден

Слушалки Fold J-03

Шифра 4256

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4256 Ознаки:

Опис

Слушалки со одличен квалитет и продукција на чист звук

Достапни во розе, црна, бела, црвена, зелена и сина боја

Сензитивност 42 db

Дисторзија 2 %

Должина на кабел 2 м