Безжична слушалка за разговори

590.00 ден

Безжична слушалка за разговори

Шифра 4389

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4389 Ознаки:

Опис

Рационализиран дизајн
Неверојатно елегантен
Удобна за целодневно носење
Универзална погодна за носење лево или десно.
Ротирачки за 180 степени за носење.
Стилски изглед
​Супер бас – долга батерија – висок квалитет
Ги поддржува сите мобилни и уреди со Blue-tooth како мобилни телефони, лаптопи
Батерија на полнење.
Време на разговор: до 20 часа

Време на музика: до 18 часа

Време на мирување: над 180 часа

Време на полнење: 10 минути

Тип на полнење: Micro USB

Растојание на пренос: 32 стапки (10 м)

Излезна моќност: 3mW x 2

Чувствителност: 102dB на 1KHz

Импеданса: 16 Ом

Фреквентен опсег: 20Hz – 20KHz

Поддржани профили: HSP, HFP, A20P, AVRCP

Чувствителност на микрофонот: -42 dBMic