Караоке микрофон со вграден звучник WS-858

590.00 ден

Караоке микрофон со вграден звучник WS-858

Шифра 6026

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 6026 Ознака:

Опис

Караоке микрофон со вграден звучник

Продуцира одличен звук, практичен за караоке забави

Безжично bluetooth поврзување со други уреди

Се полни преку УСБ кабел на било кој полнач од мобилен телефон

ФМ радио