Попуст!

Безжични слушалки P47

Original price was: 590.00 ден.Current price is: 450.00 ден.

Безжични слушалки P47

Шифра 6035

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6035 Ознаки:

Опис

Безжични слушалки P47 во повеќе бои

Ергономски дизајн за удобно искуство при носење

Имаат слот за мемориска картичка, ФМ приемник, Bluetooth конекција со вашиот мобилен телефон

Преклопливи и лесни за носење

Се полнат на било кој полнач за мобилен телефон

Работа од 5-6 часа на батерии