Жичен микрофон

370.00 ден

Жичен микрофон

Шифра 3743

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3743 Ознаки:

Опис

Жичен микрофон со 6 мм аудио пин за приклучок

Должина на кабел 1.5 м

Се употреба за караоке звучници, аудио системи и секакви уреди кои имаат 6 мм аудио влез – aux