Стерео слушалки – Super bass ep-705

290.00 ден

Стерео слушалки – Super bass ep-705

Шифра 3412

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Квалитетни слушалки со одличен звук

Анатомски гумички кои го засилуваат басот во увото

Микрофон и копче за примање на повици додека се приклучени на телефон