Безжичен караоке звучник 12” KTS – 1312

3,300.00 ден

Безжичен караоке звучник 12” KTS – 1312

Шифра 6071

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6071 Ознаки:

Опис

Големина на звучник 12 инчи

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ приемник

Далечински управувач

Безжичен микрофон

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Излезна моќност 35W

Димензии: 33x28x48 cm