Безжичен звучник со вградена светилка

570.00 ден

Безжичен звучник со вградена светилка

Шифра 6053

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6053 Ознаки:

Опис

Безжичен (bluetooth) звучниk со вградена светилка

Слот за мемориска картичка

Приклучок за USB мемориски стик

Домет од преку 10 метри на безжична конекција

ФМ радио

Можност за поврзување со телефон, таблет, комјутер …