WiFi IP надворешна камера

1,890.00 ден

WiFi IP надворешна камера

Шифра 2054

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2054 Ознаки:

Опис

Има приклучок за мрежно поврзување преку кабел, но може да се конектира и преку безжичен интернет.Има слот за мемориска картичка на кој може да се зачувува снимениот материјал (НЕ Е ВКЛУЧЕНА ВО ПАКЕТОТ)

HD ноќно гледање со вграден IR објектив.

Се напојува преку адаптер од 12 волти кој доаѓа во комплет со камерата.

Вграден микрофон и звучник преку кој може да комуницирате

Преку софтвер инсталиран на вашиот телефон може дирекно да следите што се случува во просторијата во која е камерата.

Снима во FULL HD резолуција

25 fps

Водоотпорна