Спортска Ultra HD DV – 4К камера

1,690.00 ден

Спортска Ultra HD DV – 4К камера

Шифра 3271

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Спортска камера со додатна заштитна футрола која спречува навлегување на вода, прашина, снег и спречува оштетување од удари.

Сетот содржи повеќе држачи за велосипед, кацига, за во автомобил

Се полни преку усб полнач

Безжично Wi-Fi поврзување

Ultra HD снимка

16 MP камера

подржува до 64 Gb мемориска картичка