Мини HD видео камера

590.00 ден

Мини HD видео камера

Шифра 6033

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6033 Ознаки:

Опис

Мини HD видео камера

Може да се користи и како скриена камера

Димензии од само 2 цм

Подржува слот за мемориска картичка од 32 гб

IR светло за ноќно снимање