Апарат за шеќерна волна

1,390.00 ден

Апарат за шеќерна волна

Шифра 6013

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6013 Ознака:

Опис

Апарат за шеќерна волна

Го трансформира шеќерот во шеќерна волна

Многу лесен за употреба, може да го користат и деца

Одличен подарок