Електрично пикадо

2,200.00 ден

Електрично пикадо

Шифра 4227

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Одлична прилика за натпревар, уживање и забава!

Електричното пикадо Ви нуди различни игри и одбројувања, рекорди, резултати и др. Може да се постави на под, подлога и др. или да се закачи на ѕид, врата и сл.

Работи на батерии .

* 159 различни игри
* 1 до 8 играчи
* 6 стрелки
* Упатство
* Звук
* LCD дисплеј

*Димензии 45×41 cm