Безжичен контролер за игри

690.00 ден

Безжичен контролер за игри

Шифра 3413

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3413 Ознаки:

Опис

Безжичен контролер со вграден држач за мобилен телефон преку кој ќе ги играте вашите омилени игри

Квалитетна изработка, копчиња кои не се лизгаат, ергономски рачки кои се удобни за држење

Можност за bluetooth конекција, како и жичана конекција