Ретро конзола за аркадни игри

2,190.00 ден

Ретро конзола за аркадни игри

Шифра 4397

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4397 Ознаки:

Опис

РЕТРО – Оваа класична и целосно пренослива машина за аркадни игри има вклучени навистина одлични игри што ќе ги паметите
РАЗЛИЧНОСТ – Има 360 игри вградени во конзолата, кои обезбедуваат разновидни игри за играње.
ПРЕНОСНО – Целосно е пренослив и има вклучена батерија на полнење, едноставно наполнете ја преку USB користејќи го вашиот сопствен приклучок со испорачаниот USB кабел за полнење. Совршени за патување, кампување или едноставно разладување и играње на вашите омилени игри на софата.
ПОВЕЌЕ ИГРАЧИ – Како и вградениот џојстик и копчињата на конзолата, исто така доаѓа спакуван со 2 x надворешни контролери, за да можете да играте и со пријател 🙂
КОМПАТИБИЛЕН – Исто така спакуван со AV-кабел, за да можете да го приклучите и на вашиот телевизор.