Преместувачи на електрични уреди

890.00 ден

Преместувачи на електрични уреди

Шифра 4505

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4505 Ознака:

Опис

Овој преместувач е изработен од квалитетен метал со 24 гумени ваљаци – тркала со помош на кои секој тежок електричен уред или мебел може да го преместувате

Прилагодлива големина од 45 – 70 cm и висина од 4 cm

Може да се користи и како фиксна основа на секој фрижидер, машина за перење, машина за миење садови, сушара за алишта, електричен шпорет и тн.

Вградени сопирачки и дизајн против лизгање