Кутии за храна

490.00 ден640.00 ден

Кутии за ручек

Шифра 3408

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3408 Ознаки:

Опис

Високо квалитетни Бенто кутии за храна, произведени од нерѓосувачки челик и нетоксична пластика.

Херметички поклопец кој спречува истекување на храната.

Цена и димензии:

1 сад – 700 мл – 490 ден.

2 сада – 1400 мл. – 540 ден.

3 сада – 2100 мл. – 590 ден.

4 сада – 2800 мл. – 640 ден.

Дополнителни информации

Одберете големина

1 сад – 700 мл – 490 ден., 2 сада – 1400 мл. – 540 ден., 3 сада – 2100 мл. – 590 ден., 4 сада – 2800 мл. – 640 ден.