Рачна преса за пире

550.00 ден

Рачна преса за пире

Шифра 3320

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3320 Ознаки:

Опис

Изработена од квалитетен нерѓосувачки челик

Се користи за правење на пире и цедење цитрасто овошје

Лесна за употреба