Статичен држач – статив за електрична дупчалка

1,490.00 ден

Статичен држач – статив за електрична дупчалка

Шифра 4836

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4836 Ознаки:

Опис

Изработен од материјал од алуминиумска легура, цврст и издржлив.

Скала за опсег 60 мм, хуманизиран дизајн, обезбедува референтна и попрецизна операција.

Пластичен капак за прицврстување, прилагодливиот опсег на чак за држач е 38-42 mm.

Ергономска рачка обложена со гумен дел за попријатна работа

22x15x41 cm

НАПОМЕНА: Дупчалката не е вклучена во сетот

Видео: